Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Moderate
ca: Modera

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Apply
ca: Aplica

en: The moderation state has been updated.
ca: S'ha actualitzat l'estat de moderació.
