Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Log message
es: Mensaje de registro

en: Moderate
es: Moderado

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Apply
es: Aplicar

en: The moderation state has been updated.
es: El estado de moderación ha sido actualizado.
