Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Log message
et: Logiteade

en: Moderate
et: Modereeri

en: Workflow
et: Töövoog

en: Apply
et: Rakenda

en: The moderation state has been updated.
et: Modereerimise olek on uuendatud.
