Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Log message
hu: Üzenet

en: Moderate
hu: Moderálás

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: The moderation state has been updated.
hu: A moderációs állapot frissítve.
