Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Moderate
ro: Moderează

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Apply
ro: Aplică

en: The moderation state has been updated.
ro: Starea de moderare a fost actualizată.
