Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: Moderate
tr: Denetle

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Apply
tr: Uygula

en: The moderation state has been updated.
tr: Denetim durumu güncellendi.
