Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Log message
da: Logbesked

en: Moderate
da: Moderér

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Apply
da: Udfør

en: The moderation state has been updated.
da: Moderationstilstanden er blevet opdateret.
