Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Log message
fr: Message de journal

en: Moderate
fr: Modérer

en: Workflow
fr: Processus

en: Apply
fr: Appliquer

en: The moderation state has been updated.
fr: L'état de modération a été mis à jour.
