Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Log message
ja: ログメッセージ

en: Moderate
ja: モデレート

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Apply
ja: 適用

en: The moderation state has been updated.
ja: モデレーションの状態を更新しました。
