Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: Moderate
pl: Moderowanie

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: The moderation state has been updated.
pl: Uaktualniono stan moderacji.
