Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Moderate
ru: Модерировать

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Apply
ru: Применить

en: The moderation state has been updated.
ru: Состояние модерации было обновлено.
