Workflow Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Apply
uk: Застосувати

en: The moderation state has been updated.
uk: Стан модерації був успішно оновлений.

en: Latest Revision
uk: Остання редакція
