Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Roles
am: ሚናዎች
