Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: role
ast: rol
