Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Workflow
az: İş axını

en: role
az: rol
