Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Roles
cs: Role

en: Example
cs: Příklad

en: Template
cs: Šablona

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Days
cs: Dnů
