Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: role
cy: swyddogaeth
