Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: role
dz: ལས་འགན་
