Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: Roles
hr: Uloge

en: Template
hr: Predložak

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Workflow
hr: Tijek

en: role
hr: uloga
