Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Roles
id: Peran

en: Example
id: Contoh

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Tokens
id: Token

en: Workflow
id: Alur kerja

en: role
id: pemeran
