Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: role
ku: ڕۆڵ
