Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: Roles
lt: Rolės

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Template
lt: Šablonas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Days
lt: Dienos

en: role
lt: rolė
