Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Label
lv: Etiķete

en: Roles
lv: Lomas

en: Example
lv: Piemērs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Days
lv: Dienas

en: role
lv: loma
