Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Example
my: ဥပမာ
