Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Roles
nl: Rollen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Days
nl: Dagen

en: role
nl: rol

en: Workflow Type
nl: Workflow-type
