Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: role
pa: ਰੋਲ
