Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Roles
sl: Vloge

en: Workflow
sl: Potek dela

en: role
sl: vloga
