Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: role
ta: பாத்திரம்
