Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Roles
vi: Vai trò

en: Example
vi: Ví dụ

en: Template
vi: Mẫu

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Days
vi: Ngày

en: role
vi: vai trò
