Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Roles
ar: الأدوار

en: Template
ar: القالب

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: role
ar: دور
