Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: Roles
bg: Роли

en: Template
bg: Шаблон

en: Notifications
bg: Известия

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: role
bg: роля
