Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: role
bo: འགན་ནུས་
