Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Label
bs: Oznaka

en: Roles
bs: Uloge

en: Notifications
bs: Obavijesti
