Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Example
fi: Esimerkki

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Tokens
fi: Merkit

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Days
fi: Päivät

en: role
fi: rooli
