Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Message
fil: Mensahe

en: Roles
fil: Mga papel
