Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Example
gl: Exemplo

en: Template
gl: Modelo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Tokens
gl: Comodines

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: State name
gl: Nome do estado

en: role
gl: rol
