Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Example
jv: Contoné

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: role
jv: paraga
