Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: role
ka: როლი
