Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: role
kk: рөл
