Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: role
km: តួនាទី
