Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Days
kn: ದಿನಗಳು
