Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Label
ml: അടയാളം
