Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Example
mr: उदाहरण

en: Days
mr: दिवस
