Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Roles
ne: भूमिका

en: role
ne: भूमिका
