Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Roles
pl: Role

en: Example
pl: Przykład

en: Template
pl: Szablon

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Days
pl: Dni

en: State name
pl: Nazwa statusu

en: role
pl: rola
