Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Label
sk: Označenie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Example
sk: Príklad

en: Template
sk: Šablóna

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Days
sk: Dni

en: role
sk: kategórie používateľov
