Workflow Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: role
th: ระดับผู้ใช้
