Workflow participants (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Transition
ar: الترجمة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Editor
ar: محرر

en: Values
ar: قيم

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
