Workflow participants (3.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Edit
br: Kemmañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn
