Workflow participants (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Email subject
ja: 件名

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Transition
ja: 遷移

en: Permissions
ja: 権限

en: Apply
ja: 適用

en: Editor
ja: エディタ

en: Participants
ja: 参加者

en: Values
ja: 値

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Enter a comma separated list of user names.
ja: ユーザー名の一欄をカンマ区切りで入力してください。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Content moderation
ja: コンテンツモデレーション

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Moderation state transitions
ja: モデレーションの状態遷移

en: Content moderation state
ja: コンテンツモデレーションの状態
